| Произвођачки број : | XCF32PFSG48C |
|---|---|
| Произвођач / робна марка : | Xilinx |
| Опис : | IC PROM SRL/PAR 1.8V 32M 48CSBGA |
| Статус РоХс : | Без олова / РоХС |
| количина доступна | 605 pcs |
| Табеле са подацима | XCF32PFSG48C.pdf |
| Напон - Снабдевање | 1.65 V ~ 2 V |
| Пакет уређаја за добављаче | 48-CSP (8x9) |
| Сериес | - |
| Програмабилни тип | In System Programmable |
| Паковање | Tray |
| Пакет / случај | 48-TFBGA, CSPBGA |
| Друга имена | 122-1457 XCF32P-FSG48C |
| Радна температура | -40°C ~ 85°C |
| Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) | 3 (168 Hours) |
| Величина меморије | 32Mb |
| Произвођач Стандардно време рада | 10 Weeks |
| Статус без воде / РоХС статус | Lead free / RoHS Compliant |
| Број дела базе | XCF*P |