| Произвођачки број : | TPS61090RSAR |
|---|---|
| Произвођач / робна марка : | N/A |
| Опис : | IC REG BOOST ADJ 2A SYNC 16VQFN |
| Статус РоХс : | Без олова / РоХС |
| количина доступна | 29361 pcs |
| Табеле са подацима | |
| Напон - излаз (мин / фиксни) | 1.8V |
| Напон - излаз (макс.) | 5.5V |
| Напон - улаз (мин) | 1.8V |
| Напон - улаз (макс.) | 5.5V |
| Топологија | Boost |
| Синкрони исправљач | Yes |
| Пакет уређаја за добављаче | 16-QFN (4x4) |
| Сериес | - |
| Паковање | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / случај | 16-VQFN Exposed Pad |
| Излазни тип | Adjustable |
| Конфигурација излаза | Positive |
| Друга имена | 296-15259-2 |
| Радна температура | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Број излаза | 1 |
| Тип монтаже | Surface Mount |
| Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) | 2 (1 Year) |
| Статус без воде / РоХС статус | Lead free / RoHS Compliant |
| Функција | Step-Up |
| Фреквенција - Пребацивање | 600kHz |
| Детаљан опис | Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.8V 1 Output 2A (Switch) 16-VQFN Exposed Pad |
| Струја - излаз | 2A (Switch) |
| Број дела базе | TPS61090 |
