| Произвођачки број : | TLV379IDCKR |
|---|---|
| Произвођач / робна марка : | N/A |
| Опис : | IC OP AMP RRIO SGL SC70-5 |
| Статус РоХс : | Без олова / РоХС |
| количина доступна | 122436 pcs |
| Табеле са подацима | |
| Волтаге - Суппли, Сингле / Дуал (±) | 1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V |
| Напон - улазни помак | 800µV |
| Пакет уређаја за добављаче | SC-70-5 |
| Уби стопа | 0.03 V/µs |
| Сериес | - |
| Паковање | Cut Tape (CT) |
| Пакет / случај | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Излазни тип | Rail-to-Rail |
| Друга имена | 296-47844-1 |
| Радна температура | -40°C ~ 125°C |
| Број кола | 1 |
| Тип монтаже | Surface Mount |
| Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) | 2 (1 Year) |
| Произвођач Стандардно време рада | 20 Weeks |
| Статус без воде / РоХС статус | Lead free / RoHS Compliant |
| Проширив продајни производ | 90kHz |
| Детаљан опис | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SC-70-5 |
| Струја - Снабдевање | 4µA |
| Струја - Улазна пристрасност | 5pA |
| Тип појачала | General Purpose |
