| Произвођачки број : | SN74LVC8T245QPWRQ1 |
|---|---|
| Произвођач / робна марка : | N/A |
| Опис : | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 24TSSOP |
| Статус РоХс : | Без олова / РоХС |
| количина доступна | 72773 pcs |
| Табеле са подацима | |
| Напон - ВЦЦБ | 1.65V ~ 5.5V |
| Напон - ВЦЦА | 1.65V ~ 5.5V |
| Тип превођења | Voltage Level |
| Пакет уређаја за добављаче | 24-TSSOP |
| Сериес | Automotive, AEC-Q100, 74LVC |
| Паковање | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / случај | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Излазни тип | Tri-State, Non-Inverted |
| Излазни сигнал | - |
| Друга имена | 296-31924-2 SN74LVC8T245QPWRQ1-ND |
| Радна температура | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Број кола | 1 |
| Тип монтаже | Surface Mount |
| Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) | 1 (Unlimited) |
| Произвођач Стандардно време рада | 12 Weeks |
| Статус без воде / РоХС статус | Lead free / RoHS Compliant |
| Улазни сигнал | - |
| Карактеристике | - |
| Детаљан опис | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 8 Channel 24-TSSOP |
| Брзина преноса података | - |
| Канали по кругу | 8 |
| Тип канала | Bidirectional |
| Број дела базе | 74LVC8T245 |
