| Произвођачки број : | LTC6908CDCB-1#TRPBF |
|---|---|
| Произвођач / робна марка : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Опис : | IC OSC SILICON PROG 6-DFN |
| Статус РоХс : | Без олова / РоХС |
| количина доступна | 16767 pcs |
| Табеле са подацима | LTC6908CDCB-1#TRPBF.pdf |
| Напон - Снабдевање | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Тип | Oscillator, Silicon |
| Пакет уређаја за добављаче | 6-DFN (2x3) |
| Сериес | - |
| Паковање | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / случај | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Радна температура | 0°C ~ 70°C |
| Тип монтаже | Surface Mount |
| Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) | 1 (Unlimited) |
| Произвођач Стандардно време рада | 10 Weeks |
| Статус без воде / РоХС статус | Lead free / RoHS Compliant |
| Фреквенција | 50kHz ~ 10MHz |
| Детаљан опис | Oscillator, Silicon IC 50kHz ~ 10MHz 6-DFN (2x3) |
| Струја - Снабдевање | 1.25mA |
| Цоунт | - |
| Број дела базе | LTC6908 |