| Произвођачки број : | LT1183CS#PBF |
|---|---|
| Произвођач / робна марка : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Опис : | IC SW REG CCFL/LCD CONTRST16SOIC |
| Статус РоХс : | Без олова / РоХС |
| количина доступна | 6475 pcs |
| Табеле са подацима | LT1183CS#PBF.pdf |
| Напон - излаз | - |
| Напон - Улаз | 3 V ~ 30 V |
| Пакет уређаја за добављаче | 16-SOIC |
| Сериес | - |
| Паковање | Tube |
| Пакет / случај | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Радна температура | 0°C ~ 100°C |
| Број излаза | 1 |
| Тип монтаже | Surface Mount |
| Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) | 1 (Unlimited) |
| Произвођач Стандардно време рада | 12 Weeks |
| Статус без воде / РоХС статус | Lead free / RoHS Compliant |
| Детаљан опис | - Converter, CCFL, LCD Voltage Regulator IC 1 Output 16-SOIC |
| Број дела базе | LT1183 |
| Апликације | Converter, CCFL, LCD |