| Произвођачки број : | AD5227BUJZ100-RL7 |
|---|---|
| Произвођач / робна марка : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Опис : | IC DGTL POT UP/DN 100K TSOT23-8 |
| Статус РоХс : | Без олова / РоХС |
| количина доступна | 46287 pcs |
| Табеле са подацима | AD5227BUJZ100-RL7.pdf |
| Напон - Снабдевање | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Толеранција | ±20% |
| Температурни коефицијент (Тип) | 35 ppm/°C |
| Тапер | Linear |
| Пакет уређаја за добављаче | TSOT-23-8 |
| Сериес | - |
| Отпорност - Брисач (Охмс) (Тип) | 100 |
| Отпор (Охмс) | 100k |
| Паковање | Cut Tape (CT) |
| Пакет / случај | SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8 |
| Друга имена | AD5227BUJZ100RLCT |
| Радна температура | -40°C ~ 105°C |
| Број славина | 64 |
| Број кола | 1 |
| Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) | 1 (Unlimited) |
| Тип меморије | Volatile |
| Произвођач Стандардно време рада | 7 Weeks |
| Статус без воде / РоХС статус | Lead free / RoHS Compliant |
| Приступ | Up/Down (U/D, CS) |
| Карактеристике | - |
| Детаљан опис | Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface TSOT-23-8 |
| Конфигурација | Potentiometer |
| Број дела базе | AD5227 |