| Произвођачки број : | TL084ACDR |
|---|---|
| Произвођач / робна марка : | N/A |
| Опис : | IC OPAMP JFET 3MHZ 14SOIC |
| Статус РоХс : | Без олова / РоХС |
| количина доступна | 75162 pcs |
| Табеле са подацима | |
| Волтаге - Суппли, Сингле / Дуал (±) | 7 V ~ 36 V, ±3.5 V ~ 18 V |
| Напон - улазни помак | 3mV |
| Пакет уређаја за добављаче | 14-SOIC |
| Уби стопа | 13 V/µs |
| Сериес | - |
| Паковање | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / случај | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Излазни тип | - |
| Друга имена | 296-15006-2 |
| Радна температура | 0°C ~ 70°C |
| Број кола | 4 |
| Тип монтаже | Surface Mount |
| Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) | 1 (Unlimited) |
| Произвођач Стандардно време рада | 10 Weeks |
| Статус без воде / РоХС статус | Lead free / RoHS Compliant |
| Проширив продајни производ | 3MHz |
| Детаљан опис | J-FET Amplifier 4 Circuit 14-SOIC |
| Струја - Снабдевање | 1.4mA |
| Струја - Улазна пристрасност | 30pA |
| Број дела базе | TL084A |
| Тип појачала | J-FET |
