| Произвођачки број : | LT1615IS5#TRMPBF |
|---|---|
| Произвођач / робна марка : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Опис : | IC REG BST SEPIC ADJ 0.3A TSOT23 |
| Статус РоХс : | Без олова / РоХС |
| количина доступна | 16102 pcs |
| Табеле са подацима | 1.LT1615IS5#TRMPBF.pdf2.LT1615IS5#TRMPBF.pdf3.LT1615IS5#TRMPBF.pdf4.LT1615IS5#TRMPBF.pdf |
| Напон - излаз (мин / фиксни) | 1.23V |
| Напон - излаз (макс.) | 34V |
| Напон - улаз (мин) | 1V |
| Напон - улаз (макс.) | 15V |
| Топологија | Boost, SEPIC |
| Синкрони исправљач | No |
| Пакет уређаја за добављаче | TSOT-23-5 |
| Сериес | - |
| Паковање | Cut Tape (CT) |
| Пакет / случај | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Излазни тип | Adjustable |
| Конфигурација излаза | Positive |
| Друга имена | LT1615IS5#PBF LT1615IS5#PBF-ND LT1615IS5#TRMPBFCT |
| Радна температура | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Број излаза | 1 |
| Тип монтаже | Surface Mount |
| Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) | 1 (Unlimited) |
| Произвођач Стандардно време рада | 12 Weeks |
| Статус без воде / РоХС статус | Lead free / RoHS Compliant |
| Функција | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Фреквенција - Пребацивање | - |
| Детаљан опис | Boost, SEPIC Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.23V 1 Output 300mA (Switch) SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Струја - излаз | 300mA (Switch) |
| Број дела базе | LT1615 |