| Произвођачки број : | HMC676LP3ETR |
|---|---|
| Произвођач / робна марка : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Опис : | IC COMPARATOR RSECL 16QFN |
| Статус РоХс : | Без олова / РоХС |
| количина доступна | 5892 pcs |
| Табеле са подацима | HMC676LP3ETR.pdf |
| Волтаге - Суппли, Сингле / Дуал (±) | 3.3V |
| Напон - улазни помак (макс.) | 5mV |
| Тип | General Purpose |
| Пакет уређаја за добављаче | 16-SMT (3x3) |
| Сериес | - |
| Пропагација Делаи (Мак) | 0.13ns |
| Паковање | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / случај | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Излазни тип | - |
| Радна температура | -40°C ~ 85°C |
| Број елемената | 1 |
| Тип монтаже | Surface Mount |
| Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) | 1 (Unlimited) |
| Статус без воде / РоХС статус | Lead free / RoHS Compliant |
| Хистереза | 1mV |
| Детаљан опис | Comparator General Purpose 16-SMT (3x3) |
| Струја - Куиесцент (Мак) | 8mA |
| Струја - излаз (тип) | 40mA |
| Струја - улазна одступања (макс.) | 15µA |
| ЦМРР, ПСРР (Тип) | 38dB PSRR |
| Број дела базе | HMC676 |